TZ 10 - I.BT
- Držáky na 10 dlouhých zbraní
- Vnitřní uzamykatelná schránka
- Vnější rozměry V x Š x H (mm): 1600 x 750 x 500
- Vnitřní rozměry V x Š x H (mm): 1496 x 646 x 382
- Hmotnost: 245 kg
Doprava zdarma platí jen pro dovoz trezoru bez nastěhování a instalace
Nejsme jen prodejci! Zajišťujeme záruční i pozáruční servis
Trezor vám můžeme nastěhovat a ukotvit = individuální nacenění = kontaktujte nás
Jak zabezpečit zbraně a střelivo?
80 690,00 Kč s DPH
66 685,95 Kč bez DPH
Doprava zdarma
Na objednávku do 21 dní
Celkem: 80 690,00 Kč s DPH
Celkem: 66 685,95 Kč bez DPH
Informace o produktu "TZ 10 - I.BT"
- CERTIFIKOVÁN pro bezpečnostní třídu I. dle EN 1143-1; Stejný trezor dodáváme i v další bezpečnostní třídě, viz Související produkty
- Certifikát NBÚ ověřující způsobilost technických prostředků typu 2 (DŮVĚRNÉ) a 3 (TAJNÉ)
- Trezor je určen k bezpečné úschově loveckých, sportovních a starožitných zbraní
- Konstrukční řešení umožňuje ukládání dlouhých zbraní včetně optických zaměřovačů
- Trezor je vybaven uzamykatelnou vnitřní schránkou na střelivo, hlavně zbraní jsou upevněny ve speciálních držácích (10ks)
- Ve dveřích jsou odkládací poličky a držáky na vytěráky
- V mezistěnách korpusu trezoru je ohnivzdorná výplň (odolnost proti slabému požáru)
- Standardně dodáván s klíčovým motýlkovým zámkem se 2 klíči
- Za příplatek možno dodat s mechanickým kombinačním zámkem nebo elektronickým zámkem
- Povrchová úprava - strukturní barva RAL 9002 (šedobílá) nebo RAL 9005 (černá)
- Otvory pro kotvení - standardně do podlahy i zad trezoru
Typy elektronických zámků Tecnosicurezza:
PULSE 2
1 manažer, 1 uživatel, časové zpoždění 1-99 minut, otevírací okno 1-19 minut, blokace po zadání chybné kombinace
PULSE 10
1 manažer, 8 uživatelů, nadřazený uživatel, časové zpoždění 1-99 minut, otevírací okno 1-19 minut, tichý alarm, dálkové zrušení otevírání, blokace po zadání chybné kombinace, Dallas klíč, duální režim
PULSE PRO
2 hlavní uživatelé, 3 manažeři, 49 uživatelů, 10 uživatelů s právem zrušení časového zpoždění, expirace kódů, časové zpoždění 1-99 minut, otevírací okno 1-19 minut, tichý alarm, dálkové zrušení otevírání, dálkové zrušení časového zpoždění, alarm při otevřených dveřích, výstup o stavu závory, blokace po zadání chybné kombinace, Dallas klíč, duální režim, auditové záznamy s datem a časem (až 8000 událostí), předprogramované nastavení (více než 80), plně nastavitelný jen pomocí klávesnice, hotelový režim, hlavní reset, hardwarový reset, nouzový kód
| Barva / povrchová úprava: | Černá, Šedobílá |
|---|---|
| Bezpečnostní třída trezoru/sejfu: | I.bezpeč.tř. dle ČSN EN 1143-1 /úschova cca 100-300tis.Kč |
| Hmotnost: | 245 kg |
| Objem: | 323 l |
| Ohnivzdornost: | Základní protipožární odolnost - bez certifikátu |
| Počet polic ve standardní výbavě: | 0 |
| Typ zámku: | Klíčový, Mechanický kombinační, Elektronický, 2 zámky: 1 klíčový + 1 mechanický kombinační, 2 zámky: 1 klíčový + 1 elektronický |
| Vnitřní hloubka: | 38,2 cm |
| Vnitřní výška: | 149,6 cm |
| Vnitřní šířka: | 64,6 cm |
| Vnější hloubka: | 50 cm |
| Vnější výška: | 160 cm |
| Vnější šířka: | 75 cm |
Soubory ke stažení
Jsme specialisté na mechanické zabezpečení majetku. Už řadu let pomáháme zákazníkům chránit to, na čem jim záleží – od bytů a rodinných domů až po firmy a instituce. V našem sortimentu najdete jen kvalitní produkty od ověřených značek, které sami odborně montujeme a servisujeme.
Co nás odlišuje?
- Jsme členy Cechu mechanických zámkových systémů ČR, což zaručuje odbornost a etický přístup.
- Nabízíme osobní poradenství a odborný servis – ať už řešíte výběr trezoru, výměnu zámku nebo klíčový systém.
- Máme kamennou prodejnu v Ostravě, kde si můžete vše prohlédnout a rovnou se poradit s našimi techniky.
- Spolupracujeme s desítkami renomovaných výrobců, jako je FAB, EVVA, MUL-T-LOCK, TOKOZ a další.
Věříme, že důvěra začíná transparentností a ochotou poradit. Pokud si nejste jistí výběrem, ozvěte se nám – rádi vám pomůžeme najít řešení na míru.
Přihlásit