O nás

Naše firma poskytuje komplexní služby z oblasti mechanických zábranných systémů.

Naše působnost je soustředěna zejména na oblast Moravy, ale spolupracujeme na projektech po celé České i Slovenské republice.

Cílem našeho podnikání je poskytování vysoce profesionálních služeb  tak, aby se zákazník mohl vždy spolehnout na jakost a spolehlivost našich služeb a námi realizované zakázky odpovídaly jeho požadavkům a očekáváním.

Kvalita odváděných služeb je zajišťována týmem servisních techniků s vysokou morální a odbornou způsobilostí.

Samozřejmostí je, že o všech skutečnostech, se kterými se v souvislosti s prováděním služeb seznámíme, zachováváme mlčenlivost.

Na našich internetových stránkách se dozvíte o všech základních produktech, které nabízíme.

Pokud zde nenajdete právě to co potřebujete, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Rádi vám zodpovíme váš dotaz a pomůžeme s řešením vašeho požadavku

Člen Cechu mechanických zámkových systémů ČR

Jsme členem CECHU MECHANICKÝCH ZÁMKOVÝCH SYSTÉMŮ, který sdružuje v ČR fyzické i právnické osoby, podnikající na úseku výroby klíčů, montáží zámkových systémů, nouzového otevírání zámků a zabezpečování vyšších hodnot mechanickými systémy.  Cech mechanických zámkových systémů je členem Hospodářské komory ČR.

www.cmzs.cz

Autorizovaný prodejce

Jsme prodejci produktů firem:

AGB, ASSA ABLOY, ACT-SERVIS, CAWI, BASI, BERA, BRANO, BURGWÄCHTER, DORMA, EURO-ELZET, EVVA, FAB, GEZE, GUARD, HASTA, HOBES, HOLAR, HOPPE, KABA, KALE, KFV, KOMAS, KOVOPLAST, KROMER, LA GARD, MACO, MAUER, MUL-T-LOCK, NEXT, NL-LOCK, PLCHOT, ROSTEX, ROTO, SARGENT & GREENLEAF, SHERLOCK, SISO, STUV, TOKOZ, TRITON TEAM, T-SAFE, WERTHEIM, WINKHAUS

a dalších

Prodejna a servisní místo

V Ostravě na Slévárenské ulici (č.10) máme prodejnu, v níž najdete velký výběr trezorů a sejfů, bezpečnostního kování, zadlabacích zámků, cylindrických vložek, interiérového dveřního kování, dveřních závor a bezpečnostních souprav, dveřních zavíračů, příručních pokladniček, schránek na klíče, poštovních schránek a další sortiment.

Zároveň zde vyrábíme klíče, opravujeme zámky, autozámky, cylindrické vložky, sjednocujeme vložky na jeden klíč, vyrábíme klíčové systémy (systémy generálního a hlavního klíče).

Vždy vám zde ochotně poradíme a najdeme pro vás vhodné řešení.

 

Historie firmy

Do 31.8.2015: Jan Boháček KZT, se sídlem Ostrava - Mariánské Hory,Slévárenská 412/10.

Fyzická osoba podnikající dle:

Živnostenského listu vydaného Městským úřadem v Hlučíně, č.j. OŽÚ/11113/2007/TO, ev.č. 380603-31754

a Koncesní listiny vydané Městským úřadem v Hlučíně,  č.j. OŽÚ/11114/2007/TO, ev.č. 380603-31755

IČ 74410393, DIČ CZ6102071536


S účinností od 1. 9. 2015 dochází ke změně právní formy podnikatele z fyzické osoby na právnickou osobu - společnost s ručením omezeným:

BOHÁČEK KZT, s.r.o., se sídlem Ostrava - Mariánské Hory, Slévárenská 412/10,

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vložka 19051

IČ 25819216, DIČ CZ25819216