Bezpečnostní dveře BEDEX STANDARD 3

Bezpečnostní dveře BEDEX STANDARD 3
26 874,00 Kč
Cena vč. DPH 21%
bez DPH
Doprava zdarma

Dostupnost: 4 týdny


 • S rozvorovým zámkem MUL-T-LOCK typ 235

 • 7 aktivních uzamykacích čepů

 • Bezpečnostní dveře vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech. 

 • Vyrábí se jako dveře otevírané DO chráněného prostoru.

 • Bezpečnostní třída RC3 dle ČSN EN 1627:2012 kap. 4 

 • vyrábí se v provedení s požární odolností i bez požární odolnosti


  • do bytů je nutná instalace dveří s požární odolností

  • do nebytových prostor je možná montáž dveří i bez požární odolnosti


 • Protipožární odolnost EI 30D2 dle ČSN EN 1634-1

 • Ochrana utajovaných skutečností - způsobilost technického prostředku typu 3 - certifikát vydaný Národním bezpečnostním úřadem v Praze.

 • uváděná cena dveří je bez zárubní a bez montáže

 • v případě zájmu o bezplatné zaměření a cenovou kalkulaci nás kontaktujte

* Povinná pole

26 874,00 Kč
Popis

Detaily

Bezpečnostní dveře vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech. 
Vyrábí se jako dveře otevírané DO chráněného prostoru.
Bezpečnostní třída RC3 dle ČSN EN 1627:2012 kap. 4
Protipožární odolnost EI 30D2 dle ČSN EN 1634-1
Ochrana utajovaných skutečností - způsobilost technického prostředku typu 3 - certifikát vydaný Národním bezpečnostním úřadem v Praze.

Bezpečnostní dveře BEDEX STANDARD 3 mají ocelovou jednoplášťovou konstrukci vystuženou obvodovým rámema svislými výztuhami. Síla vnějšího pláště je 1,5mm Vnitřní stranu dveří tvoří laminovaná protipožární deska. Tato konstrukce zajišťuje vysokou statickou a dynamickou pevnost křídla.

Na spodku dveří je masivní dřevěný díl, jeho předností ocení montér i zákazník pro montáži - dveře lze zkrátit až o 45mm. V ocelovém rámu jsou našroubovány ocelové seřizovatelné závěsy, které umožňují osadit dveře i do zabudovaných zárubní s mírnou odchylkou od normy.

V souladu s certifikátem lze dveře BEDEX STANDARD 3 s požární odolností EI30 D2 namontovat do starých i nových zárubní jako otevíravé do chráněného prostoru. Dveře nesmějí být namontovány opačně! Při opačné instalaci pozbývají nejen funkčnost, ale i garance. Kvalitu stávajícíh zárubní posoudí technik výrobce nebo smluvního prodejce.

Tento výrobek má široké uplatnění v běžné bytové zástavbě, ale hodí se i k zabezpečení kanceláří, sklepů, skladů a jiných komerčních prostor. Standardně se vyrábí v rozměrech 800/1970mm a 900/1970mm a ve větších sériích i v atypických rozměrech.

Také vnitřní prostor dveří napovídá o kvalitě tohoto výrobku značky BEDEX. Zmíněný prostor (jádro) je opatřen protipožárním nátěrem a vyplněn minerální vatou. Po celém obvodu křídla je v polodrážce nalepena protipožární zpěnitelná páska a v laminované protipožární desceje, oproti výrobkům jiných značek, zafrézováno obvodové těsnění. Tato úprava je standardní součástí výrobku a jeho ceny. Dveře tak mají navíc vynikající zvukově - izolační vlastnosti (vzduchová neprůzvučnost RW36 dB).

Rozvorový systém dveří je tvořen originálním bezpečnostním rozvorovým zámkem MUL-T-LOCK typ 235 a sestavou vnitřních pozinkovaných táhel se sedmi aktivními ocelovými čepy průměru 12mm. Celý rozvorový systém je veden v otvorech chráněných plastovými průchodkami. Tímto způsobem je zajištěno snadné a nehlučné ovládání dveří a také jejich zavírání bez nepříjemných kovových zvuků. Závoru zámku MUL-T-LOCK 235 tvoří 3 čepy průměru 10mm, má komfortní uzamykání díky ozubenému převodu, na pantové straně aktivní uzamykací body.

Vnější strana křídla je potažena speciální dveřní fólií a vnitřní protipožární deska je laminovaná. Základní nabídku povrchové úpravy tvoří škála devítí odstínů. V nabídce jsou: světlý a tmavý dub, buk, bílé dřevo, třešeň, javor, olše, ořech tmavý a wenge. Za příplatek lze obě strany potáhnout fólií i v jiných odstínech výběru rozšířeného vzorníku.

Součástí výrobdku BEDEX STANDARD 3 s požární odolností EI30 D2 není vrchní bezpečnostní kování, bezpečnostní cylindrická vložka, panoramatické kukátko, případně další doplňky. Tyto nezbytné komponenty, samozřejmě odpovídající bezpečnostní třídě, Vám doporučí a pomůže vybrat technik výrobce nebo smluvního prodejce.

Uváděné ceny dveří jsou bez zárubně a bez montáže.

U výrobků bez požární odolnosti:

 • není v polodrážce nalepena protipožární páska
 • není proveden vnitřní protipožární nástřik
 • je laminovaná protipožární deska nahrazena běžnou laminovanou dřevotřískovou deskou

 

Ke stažení

Soubory k produktu

Zobrazit souborBEDEX povrchy    Velikost: (696.05 KB)
Zobrazit souborBEDEX STANDARD 3    Velikost: (1.99 MB)
Zobrazit souborCertifikát BEDEX 3 s požární odolností    Velikost: (581.59 KB)
Zobrazit souborCertifikát BEDEX 3 bez požární odolnosti    Velikost: (579.5 KB)