Bezpečnostní dveře BEDEX STANDARD 2R

Bezpečnostní dveře BEDEX STANDARD 2R
20 280,00 Kč
Cena vč. DPH 21%
bez DPH
Doprava zdarma

Dostupnost: 4 týdny


 • S rozvorovým zámkem ROSTEX

 • 4 uzamykací čepy

 • Bezpečnostní dveře vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech. 

 • Vyrábí se jako dveře otevírané DO chráněného prostoru.

 • Bezpečnostní třída RC2 dle ČSN EN 1627:2012 kap. 4 

 • dodává se v provedení s požární odolností i bez požární odolnosti


  • do bytů je nutná instalace dveří pouze s požární odolností¨

  • do nebytových prostor je možná instalace dveří i bez požární odolnosti


 • Protipožární odolnost EI 30D2 dle ČSN EN 1634-1

 • Ochrana utajovaných skutečností - způsobilost technického prostředku typu 2 - certifikát vydaný Národním bezpečnostním úřadem v Praze.

 • uváděna cena dveří je bez zárubně a bez montáže

 • v případě vašeho zájmu o bezplatné zaměření a cenovou kalkulaci nás kontaktujte

* Povinná pole

20 280,00 Kč
Popis

Detaily

Bezpečnostní dveře vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech. 
Vyrábí se jako dveře otevírané DO chráněného prostoru.
Bezpečnostní třída RC2 dle ČSN EN 1627:2012 kap. 4
Protipožární odolnost EI 30D2 dle ČSN EN 1634-1
Ochrana utajovaných skutečností - způsobilost technického prostředku typu 2 - certifikát vydaný Národním bezpečnostním úřadem v Praze.

Bezpečnostní dveře BEDEX STANDARD 2 mají ocelovou jednoplášťovou konstrukci vystuženou obvodovým rámema svislými výztuhami. Síla vnějšího pláště je 1,5mm Vnitřní stranu dveří tvoří laminovaná protipožární deska. Tato konstrukce zajišťuje vysokou statickou a dynamickou pevnost křídla.

Na spodku dveří je masivní dřevěný díl, jeho předností ocení montér i zákazník pro montáži - dveře lze zkrátit až o 45mm. V ocelovém rámui jsou našroubovány ocelové seřizovatelné závěsy, které umožňují osadit dveře i do zabudovaných zárubní s mírnou odchylkou od normy.

V souladu s certifikátem lze dveře BEDEX STANDARD 2 s požární odolností EI30 D2 namontovat do starých i nových zárubní jako otevíravé do chráněného prostoru. Dveře nesmějí být namontovány opačně! Při opačné instalaci pozbývají nejen funkčnost, ale i garance. Kvalitu stávajícíh zárubní posoudí technik výrobce nebo smluvního prodejce.

Tento výrobek má široké uplatnění v běžné bytové zástavbě, ale hodí se i k zabezpečení kanceláří, sklepů, skladů a jiných komerčních prostor. Standardně se vyrábí v rozměrech 800/1970mm a 900/1970mm a ve větších sériích i v atypických rozměrech.

Také vnitřní prostor dveří napovídá o kvalitě tohoto výrobku značky BEDEX. Zmíněný prostor (jádro) je opatřen protipožárním nátěrem a vyplněn minerální vatou. Po celém obvodu křídla je v polodrážce nalepena protipožární zpěnitelná páska a v laminované protipožární desceje, oproti výrobkům jiných značek, zafrézováno obvodové těsnění. Tato úprava je standardní součástí výrobku a jeho ceny. Dveře tak mají navíc vynikající zvukově - izolační vlastnosti (vzduchová neprůzvučnost RW36 dB).

Rozvorový systém dveří je tvořen originálním bezpečnostním rozvorovým zámkem ROSTEX a sestavou vnitřních táhel se dvěma aktivními a dvěma pasivními ocelovými čepy průměru 12mm, resp. 10mm. Závoru zámku ROSTEX tvoří plochá závora, má uzamykání na 2 západy, na pantové straně jsou pasivní uzamykací body.

Vnější strana křídla je potažena speciální dveřní fólií a vnitřní protipožární deska je laminovaná. Základní nabídku povrchové úpravy tvoří škála 10 odstínů. V nabídce jsou: světlý a tmavý dub, buk, bílé dřevo, třešeň, javor, olše, ořech tmavý, wenge a bílá hladká. Za příplatek lze obě strany potáhnout fólií i v jiných odstínech výběru rozšířeného vzorníku.

Součástí výrobku BEDEX STANDARD 2R  není vrchní bezpečnostní kování, bezpečnostní cylindrická vložka, panoramatické kukátko, případně další doplňky. Tyto nezbytné komponenty, samozřejmě odpovídající bezpečnostní třídě, Vám doporučí a pomůže vybrat technik výrobce nebo smluvního prodejce.

Uváděné ceny dveří jsou bez zárubně a bez montáže.

U výrobků bez požární odolnosti:

 • není v polodrážce nalepena protipožární páska
 • není proveden vnitřní protipožární nástřik
 • je laminovaná protipožární deska nahrazena běžnou laminovanou dřevotřískovou deskou
Ke stažení

Soubory k produktu

Zobrazit souborBEDEX povrchy    Velikost: (696.05 KB)
Zobrazit souborBEDEX STANDARD 2    Velikost: (1.99 MB)
Zobrazit souborCertifikát BEDEX 2R s požární odolností    Velikost: (886.69 KB)

Možná Vás zaujme i následující