Bezpečnostní dveře BEDEX STANDARD 2

Bezpečnostní dveře BEDEX STANDARD 2
16 075,00 Kč
Cena vč. DPH 21%
bez DPH

Dostupnost: 2 - 3 týdny


 • S rozvorovým zámkem MUL-T-LOCK typ 235

 • 4 uzamykací čepy

 • Bezpečnostní dveře vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech. 

 • Vyrábí se jako dveře otevírané DO chráněného prostoru.

 • Bezpečnostní třída RC2 dle ČSN EN 1627:2012 kap. 4 

 • Protipožární odolnost EI 30D2 dle ČSN EN 1634-1

 • Ochrana utajovaných skutečností - způsobilost technického prostředku typu 2 - certifikát vydaný Národním bezpečnostním úřadem v Praze.

 • uváděná cena dveří je bez zárubní a bez montáže

 • v případě zájmu o bezplatné zaměření a cenovou kalkulaci nás kontaktujte

* Povinná pole

16 075,00 Kč
Popis

Detaily

Bezpečnostní dveře vhodné do stávajících i nových zárubní k ochraně domů, bytů, kanceláří a jiných prostor v domech.
Vyrábí se jako dveře otevírané DO chráněného prostoru.
Bezpečnostní třída RC2 dle ČSN EN 1627:2012 kap. 4
Protipožární odolnost EI 30D2 dle ČSN EN 1634-1
Ochrana utajovaných skutečností - způsobilost technického prostředku typu 2 - certifikát vydaný Národním bezpečnostním úřadem v Praze.

Bezpečnostní dveře BEDEX STANDARD 2 mají ocelovou jednoplášťovou konstrukci vystuženou obvodovým rámema svislými výztuhami. Síla vnějšího pláště je 1,5mm Vnitřní stranu dveří tvoří laminovaná protipožární deska. Tato konstrukce zajišťuje vysokou statickou a dynamickou pevnost křídla.

Na spodku dveří je masivní dřevěný díl, jeho předností ocení montér i zákazník pro montáži - dveře lze zkrátit až o 45mm. V ocelovém rámu jsou našroubovány ocelové seřizovatelné závěsy, které umožňují osadit dveře i do zabudovaných zárubní s mírnou odchylkou od normy.

V souladu s certifikátem lze dveře BEDEX STANDARD 2 s požární odolností EI30 D2 namontovat do starých i nových zárubní jako otevíravé do chráněného prostoru. Dveře nesmějí být namontovány opačně! Při opačné instalaci pozbývají nejen funkčnost, ale i garance. Kvalitu stávajícíh zárubní posoudí technik výrobce nebo smluvního prodejce.

Tento výrobek má široké uplatnění v běžné bytové zástavbě, ale hodí se i k zabezpečení kanceláří, sklepů, skladů a jiných komerčních prostor. Standardně se vyrábí v rozměrech 800/1970mm a 900/1970mm a ve větších sériích i v atypických rozměrech.

Také vnitřní prostor dveří napovídá o kvalitě tohoto výrobku značky BEDEX. Zmíněný prostor (jádro) je opatřen protipožárním nátěrem a vyplněn minerální vatou. Po celém obvodu křídla je v polodrážce nalepena protipožární zpěnitelná páska a v laminované protipožární desceje, oproti výrobkům jiných značek, zafrézováno obvodové těsnění. Tato úprava je standardní součástí výrobku a jeho ceny. Dveře tak mají navíc vynikající zvukově - izolační vlastnosti (vzduchová neprůzvučnost RW36 dB).

Rozvorový systém dveří je tvořen originálním bezpečnostním rozvorovým zámkem MUL-T-LOCK typ 235 a sestavou vnitřních pozinkovaných táhel se čtyřmi aktivními ocelovými čepy průměru 12mm. Celý rozvorový systém je veden v otvorech chráněných plastovými průchodkami. Tímto způsobem je zajištěno snadné a nehlučné ovládání dveří a také jejich zavírání bez nepříjemných kovových zvuků. Závoru zámku MUL-T-LOCK 235 tvoří 3 čepy průměru 10mm, má komfortní uzamykání díky ozubenému převodu, na pantové straně aktivní uzamykací body.

Vnější strana křídla je potažena speciální dveřní fólií a vnitřní protipožární deska je laminovaná. Základní nabídku povrchové úpravy tvoří škála devítí odstínů. V nabídce jsou: světlý a tmavý dub, buk, bílé dřevo, třešeň, javor, olše, ořech tmavý a wenge. Za příplatek lze obě strany potáhnout fólií i v jiných odstínech výběru rozšířeného vzorníku.

Součástí výrobdku BEDEX STANDARD 2 s požární odolností EI30 D2 není vrchní bezpečnostní kování, bezpečnostní cylindrická vložka, panoramatické kukátko, případně další doplňky. Tyto nezbytné komponenty, samozřejmě odpovídající bezpečnostní třídě, Vám doporučí a pomůže vybrat technik výrobce nebo smluvního prodejce.

Uváděné ceny dveří jsou bez zárubně a bez montáže.

U výrobků bez požární odolnosti:

 • není v polodrážce nalepena protipožární páska
 • není proveden vnitřní protipožární nástřik
 • je laminovaná protipožární deska nahrazena běžnou laminovanou dřevotřískovou deskou
Ke stažení

Soubory k produktu

Zobrazit souborBEDEX STANDARD 2 katalogový list    Velikost: (1.06 MB)