TOSCANA 65 EL
- Nábytkový trezor s elektronickým zámkem
- Bezpečnostní třída I. dle ČSN EN 1143-1
- Vnější rozměry V x Š x H (mm): 660 X 490 X 410
- Vnitřní rozměry V x Š x H (mm): 580 X 420 X 310
- Hmotnost: 94 kg
- Objem: 76 litrů
- Počet polic: 2
Doprava zdarma platí jen pro dovoz trezoru bez nastěhování a instalace
Nejsme jen prodejci! Zajišťujeme záruční i pozáruční servis
Trezor vám můžeme nastěhovat a ukotvit = individuální nacenění = kontaktujte nás
28 710,00 Kč s DPH
23 727,27 Kč bez DPH
Doprava zdarma
skladem
Celkem: 28 710,00 Kč s DPH
Celkem: 23 727,27 Kč bez DPH
Popis
Informace o produktu "TOSCANA 65 EL"
- Certifikovaný elektronický zámek
- Bezpečnostní třída I (ČSN EN 1143-1)
- Napájení 1 x 9V baterií (není součástí balení)
- Trezor má dvouplášťové dveře s tloušťkou 12 mm
- Dveře trezoru lze otevřít v úhlu 90°
- 3-stranný uzamykací mechanizmus
- Dodáván s 2 vyjímatelnými poličkami
- Otvory na ukotvení na spodní a zadní straně trezoru
Certifikovaný trezor z modelové řady Toscana nabízí certifikát bezpečnostní třídy I (ČSN EN 1143-1), takže uložené cennosti, dokumenty nebo šanony budou v bezpečí. Kromě zmíněných věcí můžete uschovat i krátké zbraně a munice. Do prostoru se dokonce vejdou i menší pokladničky. Elektronický zámek je napájen klasickou 9V baterií. Dvouplášťové provedení trezoru dostalo tloušťku 12 mm. Pohodlné ukládání a vybírání věcí zajistí trezorové dveře s možností otevření až do 90°, které se po zadání kódu uzamknou 3-stranným uzamykacím mechanismem. Vnitřní dispozici lze měnit pomocí 2 výškově nastavitelných poliček. Trezor upevníte na podlahu nebo o zeď pomocí připravených otvorů pro ukotvení. Kotvící materiál je součástí dodávky.
Kování zámku zvyšuje celkovou vnější hloubku trezoru o 60 mm.
| Barva / povrchová úprava: | Šedá |
|---|---|
| Bezpečnostní třída trezoru/sejfu: | I.bezpeč.tř. dle ČSN EN 1143-1 /úschova cca 100-300tis.Kč |
| Hmotnost: | 94 kg |
| Objem: | 76 l |
| Ohnivzdornost: | Základní protipožární odolnost - bez certifikátu |
| Počet polic ve standardní výbavě: | 2 |
| Typ zámku: | Elektronický |
| Vnitřní hloubka: | 31 cm |
| Vnitřní výška: | 58 cm |
| Vnitřní šířka: | 42 cm |
| Vnější hloubka: | 41 cm |
| Vnější výška: | 66 cm |
| Vnější šířka: | 49 cm |
Soubory ke stažení
O nás
Jsme specialisté na mechanické zabezpečení majetku. Už řadu let pomáháme zákazníkům chránit to, na čem jim záleží – od bytů a rodinných domů až po firmy a instituce. V našem sortimentu najdete jen kvalitní produkty od ověřených značek, které sami odborně montujeme a servisujeme.
Co nás odlišuje?
- Jsme členy Cechu mechanických zámkových systémů ČR, což zaručuje odbornost a etický přístup.
- Nabízíme osobní poradenství a odborný servis – ať už řešíte výběr trezoru, výměnu zámku nebo klíčový systém.
- Máme kamennou prodejnu v Ostravě, kde si můžete vše prohlédnout a rovnou se poradit s našimi techniky.
- Spolupracujeme s desítkami renomovaných výrobců, jako je FAB, EVVA, MUL-T-LOCK, TOKOZ a další.
Věříme, že důvěra začíná transparentností a ochotou poradit. Pokud si nejste jistí výběrem, ozvěte se nám – rádi vám pomůžeme najít řešení na míru.
Hodnocení 0
Přihlásit