NT 21 - I.BT
- Nábytkový trezor určený pro ukotvení ke stěně nebo podlaze
- Certifikovaný trezor pro bezpečnostní třídu I. dle ČSN EN1143-1
- Vnější rozměry V x Š x H (mm): 1350 x 650 x 500
- Vnitřní rozměry V x Š x H (mm): 1220 x 520 x 365
- Hmotnost: 300 kg
- Objem: 232 litrů
- Barva černá RAL9005 nebo šedobílá RAL9002
Doprava zdarma platí jen pro dovoz trezoru bez nastěhování a instalace
Nejsme jen prodejci! Zajišťujeme záruční i pozáruční servis
Trezor vám můžeme nastěhovat a ukotvit = individuální nacenění = kontaktujte nás
Poradíme vám s výběrem trezoru
70 920,00 Kč s DPH
58 611,57 Kč bez DPH
Doprava zdarma
Na objednávku do 21 dní
Celkem: 70 920,00 Kč s DPH
Celkem: 58 611,57 Kč bez DPH
Informace o produktu "NT 21 - I.BT"
- Počet polic: 2
- Nábytkový trezor, který je standardně osazen klíčovým motýlkovým zámkem se 2 klíči
- Za příplatek možnost dodání s mechanickým kombinačním zámkem nebo elektronickým zámkem
- Možnost dodání i se 2 zámky: např. klíčový + mechanický kombinační nebo klíčový + elektronický
- V mezistěnách korpusu je ohnivzdorná výplň (odolnost proti slabému požáru)
- Základní barevné provedení - strukturní barva RAL 9005 černá, na přání RAL 9002 šedobílá
- Trezor je určen k ukotvení ke stěně nebo podlaze (2 otvory v zádech, 2 otvory v podlaze trezoru)
- Bezpečnostní třída I. dle ČSN EN1143-1
- Stejný trezor dodáváme i v dalších bezpečnostních třídách, viz Související produkty
Doporučení: podívejte se do pojistných podmínek své pojišťovny, jakou bezpečnostní třídu na vás pojišťovna požaduje. Pokud nejste pojištěni, pak doporučujeme: na úschovu peněžní hotovosti, šperků apod. trezor minimálně v I.BT. Pokud máte trezor jen na úschovu dokumentů, léků apod., nikoliv na peněžní hotovost, stačí trezor v BT Z3.
Certifikát Národního bezpečnostního úřadu ověřující způsobilost technického prostředku typu 1C, 3 (TAJNÉ) a 4 (PŘÍSNĚ TAJNÉ).
Typy elektronických zámků Tecnosicurezza:
PULSE 2
1 manažer, 1 uživatel, časové zpoždění 1-99 minut, otevírací okno 1-19 minut, blokace po zadání chybné kombinace
PULSE 10
1 manažer, 8 uživatelů, nadřazený uživatel, časové zpoždění 1-99 minut, otevírací okno 1-19 minut, tichý alarm, dálkové zrušení otevírání, blokace po zadání chybné kombinace, Dallas klíč, duální režim
PULSE PRO
2 hlavní uživatelé, 3 manažeři, 49 uživatelů, 10 uživatelů s právem zrušení časového zpoždění, expirace kódů, časové zpoždění 1-99 minut, otevírací okno 1-19 minut, tichý alarm, dálkové zrušení otevírání, dálkové zrušení časového zpoždění, alarm při otevřených dveřích, výstup o stavu závory, blokace po zadání chybné kombinace, Dallas klíč, duální režim, auditové záznamy s datem a časem (až 8000 událostí), předprogramované nastavení (více než 80), plně nastavitelný jen pomocí klávesnice, hotelový režim, hlavní reset, hardwarový reset, nouzový kód
| Barva / povrchová úprava: | Černá, Šedobílá |
|---|---|
| Bezpečnostní třída trezoru/sejfu: | I.bezpeč.tř. dle ČSN EN 1143-1 /úschova cca 100-300tis.Kč |
| Hmotnost: | 300 kg |
| Objem: | 232 l |
| Ohnivzdornost: | Základní protipožární odolnost - bez certifikátu |
| Počet polic ve standardní výbavě: | 2 |
| Typ zámku: | Klíčový, Mechanický kombinační, Elektronický, 2 zámky: 1 klíčový + 1 mechanický kombinační, 2 zámky: 1 klíčový + 1 elektronický |
| Vnitřní hloubka: | 36,5 cm |
| Vnitřní výška: | 122 cm |
| Vnitřní šířka: | 52 cm |
| Vnější hloubka: | 50 cm |
| Vnější výška: | 135 cm |
| Vnější šířka: | 65 cm |
Soubory ke stažení
Jsme specialisté na mechanické zabezpečení majetku. Už řadu let pomáháme zákazníkům chránit to, na čem jim záleží – od bytů a rodinných domů až po firmy a instituce. V našem sortimentu najdete jen kvalitní produkty od ověřených značek, které sami odborně montujeme a servisujeme.
Co nás odlišuje?
- Jsme členy Cechu mechanických zámkových systémů ČR, což zaručuje odbornost a etický přístup.
- Nabízíme osobní poradenství a odborný servis – ať už řešíte výběr trezoru, výměnu zámku nebo klíčový systém.
- Máme kamennou prodejnu v Ostravě, kde si můžete vše prohlédnout a rovnou se poradit s našimi techniky.
- Spolupracujeme s desítkami renomovaných výrobců, jako je FAB, EVVA, MUL-T-LOCK, TOKOZ a další.
Věříme, že důvěra začíná transparentností a ochotou poradit. Pokud si nejste jistí výběrem, ozvěte se nám – rádi vám pomůžeme najít řešení na míru.
Přihlásit