NT 15 - I.BT AKCE
- AKČNÍ CENA PLATÍ PRO 1 KUS
- Nábytkový trezor určený pro ukotvení ke stěně nebo podlaze
- Certifikovaný trezor pro bezpečnostní třídu I. dle ČSN EN1143-1
- Vnější rozměry V x Š x H (mm): 445 x 510 x 440
- Vnitřní rozměry V x Š x H (mm): 340 x 405 x 315
- Hmotnost: 80 kg
- Objem: 44 litrů
- Barva černá RAL9005
Nejsme jen prodejci! Zajišťujeme záruční i pozáruční servis
Trezor vám můžeme nastěhovat a ukotvit = individuální nacenění = kontaktujte nás
Poradíme vám s výběrem trezoru
19 470,00 Kč s DPH
% 25 970,00 Kč Sleva 25.03 %16 090,91 Kč bez DPH
skladem
Celkem: 19 470,00 Kč s DPH
Celkem: 16 090,91 Kč bez DPH
Informace o produktu "NT 15 - I.BT AKCE"
- Počet polic: 1
- Nábytkový trezor, který je osazen klíčovým motýlkovým zámkem se 2 klíči
- V mezistěnách korpusu je ohnivzdorná výplň (odolnost proti slabému požáru).
- Barevné provedení - strukturní barva RAL 9005 černá
- Trezor je určen k ukotvení ke stěně nebo podlaze (2 otvory v zádech, 2 otvory v podlaze trezoru).
- Bezpečnostní třída I. dle ČSN EN1143-1
Doporučení: podívejte se do pojistných podmínek své pojišťovny, jakou bezpečnostní třídu na vás pojišťovna požaduje. Pokud nejste pojištěni, pak doporučujeme: na úschovu peněžní hotovosti, šperků apod. trezor minimálně v I.BT. Pokud máte trezor jen na úschovu dokumentů, léků apod., nikoliv na peněžní hotovost, stačí trezor v BT Z3.
Certifikát Národního bezpečnostního úřadu ověřující způsobilost technického prostředku typu 1C, 3 (TAJNÉ) a 4 (PŘÍSNĚ TAJNÉ).
| Barva / povrchová úprava: | Černá |
|---|---|
| Bezpečnostní třída trezoru/sejfu: | I.bezpeč.tř. dle ČSN EN 1143-1 /úschova cca 100-300tis.Kč |
| Hmotnost: | 80 kg |
| Objem: | 44 l |
| Ohnivzdornost: | Základní protipožární odolnost - bez certifikátu |
| Počet polic ve standardní výbavě: | 1 |
| Typ zámku: | Klíčový |
| Vnitřní hloubka: | 31,5 cm |
| Vnitřní výška: | 34 cm |
| Vnitřní šířka: | 40,5 cm |
| Vnější hloubka: | 44 cm |
| Vnější výška: | 44,5 cm |
| Vnější šířka: | 51 cm |
Soubory ke stažení
Jsme specialisté na mechanické zabezpečení majetku. Už řadu let pomáháme zákazníkům chránit to, na čem jim záleží – od bytů a rodinných domů až po firmy a instituce. V našem sortimentu najdete jen kvalitní produkty od ověřených značek, které sami odborně montujeme a servisujeme.
Co nás odlišuje?
- Jsme členy Cechu mechanických zámkových systémů ČR, což zaručuje odbornost a etický přístup.
- Nabízíme osobní poradenství a odborný servis – ať už řešíte výběr trezoru, výměnu zámku nebo klíčový systém.
- Máme kamennou prodejnu v Ostravě, kde si můžete vše prohlédnout a rovnou se poradit s našimi techniky.
- Spolupracujeme s desítkami renomovaných výrobců, jako je FAB, EVVA, MUL-T-LOCK, TOKOZ a další.
Věříme, že důvěra začíná transparentností a ochotou poradit. Pokud si nejste jistí výběrem, ozvěte se nám – rádi vám pomůžeme najít řešení na míru.
Přihlásit