MONACO 45 EL
- Nábytkový trezor s elektronickým zámkem
- Bezpečnostní třída I. dle ČSN EN 1143-1
- Vnější rozměry v x š x hl (mm): 435 x 435 x 445
- Vnitřní rozměry v x š x hl (mm): 370 x 370 x 355
- Hmotnost: 58 kg
- Objem: 49 litrů
- Počet polic: 1
Nejsme jen prodejci! Zajišťujeme záruční i pozáruční servis
Trezor vám můžeme nastěhovat a ukotvit = individuální nacenění = kontaktujte nás
21 080,00 Kč s DPH
17 421,49 Kč bez DPH
skladem
Celkem: 21 080,00 Kč s DPH
Celkem: 17 421,49 Kč bez DPH
Popis
Informace o produktu "MONACO 45 EL"
Hlavní výhody:
- Certifikovaný elektronický zámek
- Bezpečnostní třída I (ČSN EN 1143-1)
- Možnost úschovy i zbraní a munice podle č. 90/2024 Sb.
- 3 stranný uzamykací mechanismus
- Napájení 1 x 9V baterií (není součástí balení)
- Polička uvnitř
- Elektronické nouzové otevírání externí baterií
- Otvory na ukotvení na spodní a zadní straně trezoru
Nábytkový trezor z modelové série Monaco se vyznačuje čistými liniemi a jednoduchým, funkčním designem. Spolehlivý a bezpečný elektronický zámek a bezpečnostní třída I (ČSN EN 1143-1) dělají z trezoru výborného společníka na uschování cenností, šperků, šanonů nebo i zbraní a munice. Oceníte ho nejen v domácím prostředí ale i jako pomocníka v hotelech nebo kancelářích. Vnitřní prostor je rozdělený vyjímatelnou poličkou. Zámek je napájen klasickou 9V baterií a v případě 3 po sobě chybných zadáních kódu se na určitý časový úsek trezor sám zablokuje. Můžete ho upevnit na podlahu nebo na stěnu a to pomocí připravených otvorů a kotvícího materiálu, který je součástí dodávky.
Kování zámku zvyšuje celkovou vnější hloubku trezoru o 15 mm.
| Barva / povrchová úprava: | Černá |
|---|---|
| Bezpečnostní třída trezoru/sejfu: | I.bezpeč.tř. dle ČSN EN 1143-1 /úschova cca 100-300tis.Kč |
| Hmotnost: | 58 kg |
| Objem: | 49 l |
| Ohnivzdornost: | Základní protipožární odolnost - bez certifikátu |
| Počet polic ve standardní výbavě: | 1 |
| Typ zámku: | Elektronický |
| Vnitřní hloubka: | 35,5 cm |
| Vnitřní výška: | 37 cm |
| Vnitřní šířka: | 37 cm |
| Vnější hloubka: | 44,5 cm |
| Vnější výška: | 43,5 cm |
| Vnější šířka: | 43,5 cm |
Soubory ke stažení
O nás
Jsme specialisté na mechanické zabezpečení majetku. Už řadu let pomáháme zákazníkům chránit to, na čem jim záleží – od bytů a rodinných domů až po firmy a instituce. V našem sortimentu najdete jen kvalitní produkty od ověřených značek, které sami odborně montujeme a servisujeme.
Co nás odlišuje?
- Jsme členy Cechu mechanických zámkových systémů ČR, což zaručuje odbornost a etický přístup.
- Nabízíme osobní poradenství a odborný servis – ať už řešíte výběr trezoru, výměnu zámku nebo klíčový systém.
- Máme kamennou prodejnu v Ostravě, kde si můžete vše prohlédnout a rovnou se poradit s našimi techniky.
- Spolupracujeme s desítkami renomovaných výrobců, jako je FAB, EVVA, MUL-T-LOCK, TOKOZ a další.
Věříme, že důvěra začíná transparentností a ochotou poradit. Pokud si nejste jistí výběrem, ozvěte se nám – rádi vám pomůžeme najít řešení na míru.
Hodnocení 0
Přihlásit