SJEDNOCENÍ EVVA G330, G550, FPS

SJEDNOCENÍ EVVA G330, G550, FPS
140,00 Kč
Cena vč. DPH 21%
bez DPH

Dostupnost: 1 týden

Vložky si můžete nechat sjednotit na 1 klíč (tzn. že více vložek lze otevírat shodným klíčem). Uvedená cena je pouze za sjednocení / v ceně není zahrnuta cena vložky


Příklad: pokud chcete sjednotit 3ks vložek, zůstane 1ks vložky bez přestavění a 2. a 3. vložka se přestaví na klíč vložky č.1, tzn. že si objednáte 2x přestavění.

* Povinná pole

140,00 Kč
Popis

Detaily

  • Zakoupené vložky EVVA/GUARD si můžete nechat sjednotit na 1 klíč (tzn. že více vložek lze otevírat shodným klíčem).
  • Při objednávání sjednocení vložek uveďte do poznámky, kterých vložek (délek) se sjednocení týká.
  • Příklad: pokud chcete sjednotit 3ks vložek EVVA/GUARD, zůstane 1ks vložky bez přestavění a 2. a 3. vložka se přestaví na klíč vložky č.1, tzn. že si objednáte 2x přestavění.
  • Upozornění: při sjednocování více vložek na shodný klíč, si nezapomeňte přiobjednat další klíče, pokud potřebujete větší počet klíčů než je standardně dodáváno k jedné vložce
  • U sjednocovaných vložek zůstává zachována jen 1 vložka např. s 5 klíči, u dalších vložek se jejich původní klíče zruší a vložka se přestaví na sestavu 1. vložky. Tzn.pokud si objednáte např. 3 vložky sjednocené na společný klíč (původně 5-ti klíčové), zůstane 1 vložka s 5-ti klíči zachována, u dalších 2 vložek se původní klíče zruší a vložky se přestaví na 1. vložku. Takže ve výsledku budete mít 3 vložky sjednocené na společný uzávěr, s celkem 5-ti klíči ke všem 3 vložkám. Pokud potřebujete více klíčů, musíte si další klíče přiobjednat.