Inteligentní motorický zámek LINUS

Inteligentní motorický zámek LINUS
5 900,00 Kč
Cena vč. DPH 21%
bez DPH
Doprava zdarmaPRO NÁROČNÉ

Dostupnost: skladem


 • Chytrý zámek ovládaný přes Bluetooth a WiFi

 • kompatibilní s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, aplikace na Android a iOS, AES128 šifrování, sdílení přístupu, AirBnb certifikace a monitoring příchodů a odchodů.

 • bezpečný dveřní zámek, který vám umožňuje dveře zamykat či odemykat bez ohledu na to, kde se právě nacházíte

 • můžete využívat bezklíčového vstupu, kontrolovat, kdo přichází a kdy, poskytovat virtuální klíče pro hosty a kontrolovat, zda jsou dveře otevřené nebo zavřené

 • zámek je možné namontovat na většinu dveří s běžnou zámkovou vložkou , nicméně je z bezpečnostních důvodů doporučena vložka s prostupovou spojkou, případně je možné dokoupit nastavitelnou (modulární) vložku Yale, která však není certifikována. Pokud vložka nebude mít prostupovou spojku, nebylo by možné v případě potřeby zvenčí nouzově otevřít klíčem. PROSTUPOVÁ SPOJKA = funkce, kdy lze vložku zvenčí ovládat i při zasunutém klíči z vnitřní strany dveří. Pro uchycení motorické jednotky zámku je nutné, aby zámková vložka z vnitřní strany dveří přesahovala kování o minimálně 3mm.  Jak správně zaměřit zámkovou vložku

 • snadná instalace bez kabelů a vrtání 

 • na přání lze dodat i včetně montáže  (tato služba není zahrnuta v ceně zámku, individuální kalkulace dle dojezdové vzdálenosti, kontaktujte nás)

 • podrobnější popis níže

* Povinná pole

5 900,00 Kč
Popis

Detaily

Obejděte se bez klíčů jednou provždy

Chytrý zámek Yale Linus Smart Lock vás již nikdy nenechá v rozpacích z nezabezpečené domácnosti a ohromí vás pokročilými technologiemi. Pomocí Linus Smart Lock zabezpečíte vchodové dveře a budete nad nimi mít dokonalou kontrolu v podstatě odkudkoliv. Po stáhnutí aplikace Yale Access lze z vašeho smartphonu nebo chytrých hodinek zámek dálkově ovládat a rovněž získáte podrobný přehled o každém příchodu a odchodu.

 
 • Chytrý zámek Yale Linus Smart Lock plně zabezpečí vaše vchodové dveře
 • Propojení s aplikací Yale Access přes bezdrátové rozhraní Bluetooth a Wi-Fi
 • Funkce virtuálního klíče, který můžete sdílet s ostatními členy domácnosti
 • Ovládání přes mobilní aplikaci Yale Access v češtině (Android, iOS)
 • Monitoring příchodů a odchodů
 • Chytrý zámek lze spárovat s inteligentními asistenty Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa
 • Dvoufázové ověřování identity
 • Šifrování: Bluetooth Low Energy, AES 128 bit a TLS
 • Napájení 4× AA baterie


Elegantní design ověnčený cenami

Chytrý zámek se vzdáleným ovládáním Yale Linus Smart Lock kombinuje nejmodernější technologie s pokročilou úrovní zabezpečení a elegantním designem, díky kterému si vysloužil prestižní ocenění European Product Design Award a Reddot Award 2020 v kategorii zabezpečovací systémy a chytré produkty.

Po instalaci volitelného zařízení Yale Connect Wi-Fi Bridge získáte virtuální klíč, který bude schopen odemykat i zamykat dveře na dálku. Velkou výhodou je možnost sledovat příchody a odchody v reálném čase. Čekáte hosty nebo dočasné spolubydlící? I těm můžete poskytnout jejich vlastní klíč k zámku.

Instalace chytrého zámku Linus Smart Lock je hračka

Instalace chytrého zámku Linus Smart Lock je velmi snadná a zvládnete ji s minimem náčiní na již přítomné vložce ve vašich dveřích, přes kterou zámek namontujete. Tím pádem můžete stále používat své staré klíče. Zámek navíc nejeví známky jakýchkoliv moderních technologií, je velmi nenápadný a splyne s okolím. 

Další z praktických funkcí je automatické zamykání dveří poté, co odejdete z domu nebo v určitý čas, který nastavíte v mobilní aplikaci. Díky využívání tzv. Geo-Fencingu lze též nastavit automatické odemykání zámku, jakmile se přiblížíte s telefonem ke dveřím. 

Usnadněte si každodenní život

Již vás nebaví neustálé hledání klíčů? Zámek Yale Linus Smart Lock pohodlně odemknete pomocí chytrého telefonu nebo hodinek Apple Watch. Intuitivní aplikace Yale Access umožní vzdáleně spravovat vstup do vašeho domova či sdílet přístup s dalšími lidmi, kterým důvěřujete. Pomocí mobilní aplikace můžete sledovat jejich aktivitu a získávat informace o jejich pohybu díky informačním notifikacím.

Řízení přes aplikaci

Pomocí aplikace můžete na dálku zamykat a odemykat vchodové dveře odkudkoliv na světě. Technologie DoorSense zkontroluje a informuje vás o aktuálním stavu zámku, takže budete mít naprostou jistotu.

Přístup pro hosty

Mobilní aplikace vám umožní vytvářet virtuální klíče platné několik týdnů, hodin nebo minut. Díky tomuto důmyslnému řešení se již nemusíte trápit ztrátou nebo krádeží klíčů.

Monitorování aktivity

S funkcí oznamování aktivit získáte skrze Yale Linus Smart Lock dokonalý přehled o příchodech a odchodech jednotlivých členů vaší domácnosti. Rovněž můžete nastavit zaslání upozornění, když konkrétní lidé dorazí do domu.

 

Zámek Yale Linus Smart Lock lze spárovat s chytrými domácími asistenty, mezi které patří Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa. Díky nim můžete pomocí hlasových příkazů pohodlně ovládat zámek a některé jeho funkce, jako je třeba odemykání, zamykání a zjištění jeho stavu.

Yale Linus Smart Lock s vysokou úrovní zabezpečení

Účet Yale Access je chráněn dvouúrovňovým ověřením, což znamená, že kromě hesla budete muset ověřit svou totožnost buď e-mailem, nebo telefonním číslem. K šifrování dat se využívá technologii Bluetooth Low Energy (BLE) a šifrování AES 128 a TLS, které se obecně označuje jako zabezpečení na úrovni bank.

Volitelné příslušenství k chytrému zámku Yale Linus Smart Lock:

WiFi bridge Yale Connect

Spárováním zámku Yale Linus Smart Lock se zařízením WiFi bridge Yale Connect získáte možnost zamykání/odemykání dveří na dálku, zasílání okamžitých upozornění na váš chytrý telefon či propojení zámku s hlasovými asistenty.

Yale Smart Keypad

Klávesnice Yale Smart Keypad je ideálním řešením pro děti, hosty nebo vaši uklízečku, kterým poskytnete přístup do domu bez tradičního klíče nebo chytrého telefonu. Díky jedinečným kódům můžete v mobilní aplikaci Yale Access sledovat příchod a odchod členů domácnosti či hostů.

 
Parametry a specifikace
Podporované OS: Android , iOS
Kompatibilita: Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa
Napájení: bateriemi
Připojení: Bluetooth , WiFi při využití Wi-fi bridge Yale Connect
Speciální funkce: sdílení přístupu , AirBnb certifikace , monitoring příchodů a odchodů
Chytrý zámek Linus® používá pro vaše data šifrování technologie Bluetooth Low Energy (BLE) i šifrování AES 128 bit a TLS, které odpovídá šifrování na úrovni bank.
Dvoúrovňové zabezpečení: váš účet Yale Access je chráněn dvoúrovňovým ověřením, což znamená, že uživatelé budou muset ověřit svou totožnost buď emailem nebo telefonním číslemmm, hloubka 
Rozměr výrobku: šířka 58mm, hloubka 58mm, délka 150mm
hmotnost: 623g (vč.baterií)
Typy baterií: 4xAA (doporučené alkalické). Baterie jsou součástí dodávky.
 

Požadavky
Bezplatná aplikace Yale Access pro chytré telefony se systémy iOS a Android.

Kompatibilní OS iOS a Andriod: verze iOS 13 a vyšší, verze OS Android 8 a vyšší (Zámky Yale jsou kompatibilní s většinou telefonů Android vybavených Bluetooth 4.0 a systémem Android 8 nebo novějším. Běžně testujeme s telefony od hlavních výrobců, včetně Samsung, Google a HTC).

Frekvence pro komunikaci mezi zámkem Linus® a příslušenstvím:
Verze Bluetooth: 4,2-2,4 GHz

Ke stažení

Soubory k produktu

Zobrazit souborLINUS zámek katalogový list    Velikost: (344.75 KB)
Zobrazit souborLINUS buďte první kdo ví    Velikost: (7.27 MB)
Zobrazit souborLINUS příslušenství    Velikost: (219.77 KB)
Zobrazit souborLINUS LETÁK    Velikost: (584.12 KB)
Zobrazit souborLINUS brožura    Velikost: (2.07 MB)